DUYGULANDIRAN THY REKLAMI BEĞENİ REKORU KIRIYOR!...
Ayrıntılar bir tık ötede... 
 

 

 


 VIP
 
İBRAHİM TATLISES 
 
İBRAHİM TATLISES SUN CİTY GÜNEŞ ŞEHRİ’NİN AÇILIŞ TÖRENİNDE ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU!
 

 

 HABER ARA
 
      
Detaylı Arama
 

 


 

 

 

Google  
 

 

 ANKET
HANGİ HABER KANALINI DAHA ÇOK İZLİYORSUNUZ?
 
 24 TV
 A HABER
 CNBC-E
 CNNTÜRK
 HABERTÜRK
 NTV
 SAMANYOLU HABER TV
 SKYTÜRK
 TGRT HABER
 TRT HABER

 

 


 

 

 
 İLETİŞİM
REKLAM VE İRTİBAT İÇİN editor@magazinoteli.com Fax : 0 212 283 09 68
 
 
 
 
 'DÜĞÜN DERNEK' FİLMİNİN GİŞE BAŞARISI!... 
 
 Haftasonu sinema salonlarında yaşanan Düğün Dernek izdihamı, 3 günlük seyirci sayınısını 572.838 kişi yaptı. Seyircinin yoğun ilgisine seyircilerle buluşarak teşekkür eden ekip Pazartesi gününü filmin çekildiği ve hikayenin geçtiği Sivas'ta geçirdi.
 
 
 ( 11/12/2013 10:02 )

Ahmet Kural, Murat Cemcir, Şinasi Yurtsever ve filmin yönetmeni Selçuk Aydemir Cumhuriyet Üniversitesi'ne alkışlarla tezahuratlarla girdi. Alkışları salona giren davul zurna izledi! Ekip Sivas Cumhuriyet Üniversitesi öğrencileriyle birlikte filmdeki gibi halay çekti.

Halayın ardından ekip öğrencilerin sorularını yanıtladı, tebrikleri kabul etti. Programın devamında sinema seyirciyi ile buluşmak için Klass 2 sinema salonları vardı. Burada da fotoğraf çekmek isteyenler ve ekibi yakından görmek isteyenler adeta izdihama neden oldu.

BKM Film yapımı Düğün Dernek, İmece usulü bir düğün yapmaya kalkışan 4 kafadarın hikayesini anlatıyor ve filmde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut, Barış Yıldız, Şinasi Yurtsever ve İnan Ulaş Torun başrolleri paylaşıyor.

(Bu haber 661 kez okundu. )
 
 magazinoteli.com