FACEBOOK UYARDI: "SAHTE HESAP AÇIP DURMAYIN!..."
Ayrıntılar bir tık ötede... 
 

 

 


 VIP
 
İBRAHİM TATLISES 
 
FLAŞ! İBRAHİM TATLISES, BARIŞ SÜRECİ HAKKINDA AÇIKLAMALARDA BULUNDU (18.10.2014)
 

 

 HABER ARA
 
      
Detaylı Arama
 

 


 

 

 

Google  
 

 

 ANKET
HANGİ TELEVİZYON KANALININ DİZİLERİNİ DAHA ÇOK BEĞENİYORSUNUZ?...
 
 ATV
 FOX TV
 KANAL 7
 KANAL D
 SAMANYOLU TV
 SHOW TV
 STAR TV
 TRT 1

 

 


 

 

 
 İLETİŞİM
REKLAM VE İRTİBAT İÇİN editor@magazinoteli.com Fax : 0 212 283 09 68
 
 
 
 
 'DÜĞÜN DERNEK' FİLMİNİN GİŞE BAŞARISI!... 
 
 Haftasonu sinema salonlarında yaşanan Düğün Dernek izdihamı, 3 günlük seyirci sayınısını 572.838 kişi yaptı. Seyircinin yoğun ilgisine seyircilerle buluşarak teşekkür eden ekip Pazartesi gününü filmin çekildiği ve hikayenin geçtiği Sivas'ta geçirdi.
 
 
 ( 11/12/2013 10:02 )

Ahmet Kural, Murat Cemcir, Şinasi Yurtsever ve filmin yönetmeni Selçuk Aydemir Cumhuriyet Üniversitesi'ne alkışlarla tezahuratlarla girdi. Alkışları salona giren davul zurna izledi! Ekip Sivas Cumhuriyet Üniversitesi öğrencileriyle birlikte filmdeki gibi halay çekti.

Halayın ardından ekip öğrencilerin sorularını yanıtladı, tebrikleri kabul etti. Programın devamında sinema seyirciyi ile buluşmak için Klass 2 sinema salonları vardı. Burada da fotoğraf çekmek isteyenler ve ekibi yakından görmek isteyenler adeta izdihama neden oldu.

BKM Film yapımı Düğün Dernek, İmece usulü bir düğün yapmaya kalkışan 4 kafadarın hikayesini anlatıyor ve filmde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut, Barış Yıldız, Şinasi Yurtsever ve İnan Ulaş Torun başrolleri paylaşıyor.

(Bu haber 695 kez okundu. )
 
 magazinoteli.com