FENERBAHÇE, KARABÜK'TE LİDERLİĞİNİ KORUDU!...
Ayrıntılar bir tık ötede... 
 

 

 


 VIP
 
İBRAHİM TATLISES 
 
İBRAHİM TATLISES ORTADOĞU'NUN "EN İYİ SESİ" SEÇİLDİ!....
 

 

 HABER ARA
 
      
Detaylı Arama
 

 


 

 

 

Google  
 

 

 ANKET
HANGİ GAZETEYİ OKUYORSUNUZ?
 
 AKİT
 AKŞAM
 AMK SPOR
 BUGÜN
 CUMHURİYET
 FANATİK
 FOTOMAÇ
 GÜNEŞ
 HABERTÜRK
 HÜRRİYET
 MİLLET
 MİLLİYET
 POSTA
 RADİKAL
 SABAH
 SÖZCÜ
 STAR
 ŞOK
 TAKVİM
 TARAF
 TÜRKİYE
 VATAN
 YENİ ŞAFAK
 ZAMAN
 DİĞER

 

 


 

 

 
 İLETİŞİM
REKLAM VE İRTİBAT İÇİN editor@magazinoteli.com Fax : 0 212 283 09 68
 
 
 
 
 TESYEV 10.YILINI KUTLADI!... 
 
 Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı, kuruluşunun 10. yıldönümünü 19 Aralık 2009 Cumartesi akşamı Çırağan Palace Kempinski’de görkemli bir balo ile kutladı.
 
 
 ( 21/12/2009 16:38 )

Baloya Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mehmet Ali Şahin, İstanbul Valisi Muammer Güler, Başbakanlık Başdanışmanı ve Uluslararası Spor Organizasyonları Başkoordinatörü Mehmet Atalay, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül ile spor, siyaset, kültür sanat ve iş dünyasından 400’ün üzerinde bir davetli topluluğu katıldı.

TESYEV’e 10 yılda önemli katkılar sağlayan ve Başkan A.Yavuz Kocaömer’in ‘10 Altın Adam’ olarak belirlediği isimler alfabetik sıraya göre sahneye davet edildi. 10 Altın Adam; “Acun Ilıcalı, Ahmet Ağaoğlu, Alî Kiremitçioğlu, Alp Tiryakioğlu, Engin Akış, Hüsnü Güreli, Prof.Dr.Işık Akgün, Mehmet Atalay, Serdar Bilgili ve Veli Ergin İmre” Başkan A.Yavuz Kocaömer tarafından ödüllendirildi. Daha sonra 10. Yıl Balo Organizasyon Komitesi de (Siren Ertan Çarmıklı, Aslı Çini, Hülya Eltemur, Zeynep Üstünel, Renee Saban ve Hayati Babaoğlu) başarılı çalışmaları nedeniyle aynı şekilde ödüllendirildi.

İlerleyen saatlerde bu gece için Türkiye'ye gelen ünlü sanatçı Kenan Doğulu sahne aldı. Kenan Doğulu plaketini Organizasyon Komitesi Başkanı Siren Ertan Çarmıklı'dan aldı.

(Bu haber 1026 kez okundu. )
 
 magazinoteli.com